Конверти
Конверти

Фірмові конверти – один з видів поліграфії, який відноситься до офісно-представницької продукції. Конверти є доповненням корпоративного стилю компанії і служать для пересилки ділової документації або рекламної продукції. Оригінальний фірмовий дизайн конверта вже спочатку привертає до себе увагу.
ТОВ «Ортен» пропонує односторонній цифровий друк на конвертах з білого офсетного паперу щільністю 80 г/м2 наступних розмірів:
- євроконверт DL/E65 (220х110 мм) вміщує лист А4, складений втричі, європейський стандарт, найчастіше використовується при діловому листуванні;
- С6 (162х114 мм) - найпопулярніший розмір конверта, підходить для відправки листівок А6 та листів;
- конверт С5 (229х162 мм) - ідеальний для відправки запрошень і рекламних листівок А5-формату, документів розміру А4, які можна згорнути навпіл;
- С4 (229х324 мм) вміщує документ А4 повністю.
Самоклеючі поштові конверти зі зйомною захисною смугою на клапані зручні при запечатуванні. Згодом, при необхідності, можна друкувати на конвертах адресу одержувача і будь-яку додаткову інформацію на звичайному офісному принтері.
Якщо у Вас немає готового макету, то наша дизайнерська група розробить декілька варіантів.  Ви сплатите лише за один, затверджений до друку, макет.
Виготовлення протягом 2-3 днів.
Замовивши конверти в ТОВ «Ортен», Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни-якості-термінів в Миколаєві.