Доставка та оплата

САМОВИВІЗ

Менеджер компанії "Ортен" погодить з вами всі нюанси, обговорить зручні для вас дату і час, збере, підготує, упакує замовлений вами товар. При складнощах або різного роду форс-мажорах ми повідомимо вам заздалегідь.

  Безкоштовна доставка. Компанія “Ортен” здійснює доставку товару безкоштовно по Миколаєву при замовленні від 5 000 гривень.

   ДОСТАВКА ПЕРЕВІЗНИКОМ

   Для нас вкрай зручно використовувати перевізника "Нова Пошта". Це пов`язано, перш за все, з оперативністю відправки вантажів невеликої ваги та невеликих розмірів. У день надходження оплати буде здійснена відправка. Звичайно, якщо вам зручно приймати посилки від інших перевізників, для нас це не є проблема. Наш менеджер зв`яжеться з вами, уточнить всі необхідні дані (умови оплати, доставки, терміни і дати). Після оплати товар збирають, пакують і передають на відділення перевізника. Оплата послуг доставки здійснюється за рахунок покупця і не входить у вартість товару.

    ОПЛАТА

    Компанія “Ортен” працює як з юридичними, так і з приватними особами. Тому оплата послуг компанії може здійснюватися кількома варіантами на вибір:

    • Готівковий розрахунок (ФОП Сіряков С.В.);
    • Безготівковий розрахунок;
    • Гарантований платіж.

    Також ви можете оплатити замовлення післяплатою або внести передплату. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер і надасть реквізити для оплати. До товару додається стандартний пакет супровідних документів, які задовольняють вимоги і юридичних осіб, і приватних.