Календарі

Друкарня ТОВ «Ортен» виготовляє:
- кишенькові календарики стандартного розміру 100х70 мм. Для друку використовується папір щільністю 350 г/м2, крейдований, матовий.  Можливо округлення кутів та ламінація. Кишенькові календарики друкуються від 500 шт.
- квартальні календарі загальним розміром - 297 на 720 мм, шапка та основи друкують на щільному крейдованому папері (450 г/м2). Ми використовуємо готові календарні сітки на крейдованому папері щільністю 80-90 г/м2. Пропонується варіант друку квартальних календарів з індивідуальними сітками. 
Збірка блоків квартального календаря проводиться за допомогою білих металевих пружин, кріплення до стіни забезпечується за допомогою люверса.
-календарі «будиночок» без блоку перекидних аркушів, з календарною сіткою на весь рік з однієї або обох сторін. Піраміда з листа щільного крейдованого паперу (350 г/м2) утворюється з допомогою 3-х згинів, основа будиночка – біла, скріплюється за допомогою двостороннього скотчу або вирубного замку з матовою або глянцевою ламінацією. 
-календарі перекидні настільні "Будиночок" складається зі щільної основи (350 г/м. кв), 6-ти та  12-ти аркушів з індивідуальною календарною сіткою на кожен місяць та обкладинки. Завдяки цьому Ви отримуєте набагато більше площі для втілення фантазій. На настільних календарях з фото кожен місяць - це новий знімок, нові спогади, супроводжуйте їх підписами, цитатами, ідеями. Аркуші перекидного календаря "Будиночок" друкують на крейдованому папері 150 г/м2, та скріплюють металевою пружиною зверху.

Якщо у Вас немає готового макету, то наша дизайнерська група розробить декілька варіантів.  Оплачується лише один, затверджений до друку макет.
Замовивши тиражування в ТОВ «Ортен», Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни-якості-термінів в Миколаєві.